сите категории
EN

Дома>за нас>Профил на компанијата

Профил на компанијата

G STAR е експертски производител и снабдувач of креативен метал калај пакување решенија of калај може автоматско правење машини од 2010 година.

Што се однесува до нашето производство на лимени кутии фабрика, ние сме во состојба да снабдуваме лимени контејнери што можат да се користат во пакет храна, пакет подароци за фестивал, козметика пакет, домаќинство производи и многу повеќе.

Сите мастила за печатење материјали за лимени кутии / лимени, вклучувајќи производство, пакување и складирање, ги исполнуваат барањата за безбедност на храната. 

Во моментов, ние главно правиме и извезуваме лимени случаи како подолу:

Калај за пакет храна:Бонбони калај кутија, чоколадо калај кутија, нане лимени случаи, колаче калај кутија, бисквит калај кутија, торта од месечина калај кутија, орев калај кутија, чај калај кутија, калај за вино, кафе калај кутија, зачини калај, и др

Калај за пакет за подароци за фестивал: Божиќни лимени, Велигден калај јајца, велигденски кофи, калапи за Денот на вineубените во форма на срце, Денот на мајката калај пакување подароци и така натаму.

Калај за козметички пакувања: разновидна нега на кожата калај пакет, парфеми калај, есенцијални масла калај, маски за лице калај, калај за шминка средства за чистење калај, и др.

 

Пакет калај за домаќинства може да спакува: калај за заштеда на пари, лимена кутија за свеќи, лимени кутии со моливи, играјте игри со конзерви од конзерви, детски играчки за складирање на лимови, чевли за полирање лимени кутии и сл.

 

Со мруда од 100 комплети разни напредни машини за правење лимени кутии, околу 10 целосни автоматски линии за производство, направете ги сите метални кутии стабилен квалитет и загарантирана испорака.

 Повеќе од 1,000 комплети лимени кутии и калапи за калај за да ги задоволат производствените потреби на клиентите за пакување лимени кутии.

 

За нашата фабрика за машини за производство на метални лимени, ние правиме и снабдуваме висококвалитетни машини за каросерија со полуавтоматска метална калај, целосно автоматски машини за производство на каросерија од метална калај, машина за рачно запечатување на калај, машина за запечатување на калај, 2 парчиња машини за калај и други поврзани машини за обработка на калај и алати и калапи.

нашата машини трчај многу стабилна во нашите најрани клиенти растенија речиси 10 ГОДИНИ. Споредете се со нашите конкуренти, ние знаеме како да правиме добри и ефикасни машини за калај, бидејќи фабричките машини за лимени кутии ги правиме сами. нашите инженери имаат над 15 години експертско потекло за машини за калај, ние сме доста конфиДент да ви помогне да поставите лименка производство линија.

 

STВЕЗДА is секогаш со кратко послужување и задоволувачки клиенти, и со нетрпение очекуваме да ни бидат лојални партнери на сите наши клиенти.