сите категории
EN

Дома>Често поставувани прашања>Изработка на калај

 • Q

  Дали сте фабрика или трговско друштво?

  Ние имаме своја фабрика.

 • Q

  Која е гаранцијата за машините што ги купуваме?

  1 година откако машините пристигнуваат во фабриката на клиентите.

 • Q

  Можеме ли да ја посетиме вашата фабрика за да ги провериме машините?

  Секако, вие сте срдечно добредојдени да не посетите и ќе ве собереме ако ни кажете на хотелот и авионскиот лет бр

 • Q

  Што ве прави поразлични со другите?

  24/7 преку Интернет, вашето барање ќе биде одговор од наша страна.
  Лесно е да се работи со нас.
  15 години професионално производство позадина, сигурен.
  Брзо време на испорака.

 • Q

  Како за времето за испорака?

  Типично стандардните производи ќе бидат доставени во рок од 30 дена.
  Времето на испорака на специјалните производи е според времето на поставување на алатот.

 • Q

  Кој е терминот на плаќање?

  Имаме флексибилни плаќања како што се T / T, LC и др. Ние исто така можеме да прифатиме Alibaba Trade Assurance за подобро да ги заштитиме парите на клиентите.

 • Q

  Како го знам статусот на мојата нарачка?

  Keepе ве информираме за статусот на вашиот проект и ќе ви испратиме видеоснимки за проба на машините доколку завршите.