Të gjitha kategoritë
EN

home>FAQ>Kuti prej kallaji

 • Q

  Çfarë materiali përdorni për të prodhuar kallajin tonë metalik?

  Ne përdorim tinplates me cilësi të lartë për të bërë me ju specifikimin e kërkuar të trashësisë.

 • Q

  A jeni tinplates të sigurt për paketën e ushqimit?

  Ne përdorim veshjen e llakut të shkallës ushqimore në tinplates, është e sigurt për ruajtjen e ushqimit.

 • Q

  A mund ta vizitojmë fabrikën tuaj për të kontrolluar statusin e prodhimit?

  Sigurisht, ju jeni të mirëpritur ngrohtësisht të na vizitoni dhe do t'ju marr nëse na tregoni hotelin dhe fluturimin ajror Nr

 • Q

  Çfarë ju bën të ndryshëm me të tjerët?

  24/7 në internet, kërkesa juaj do të jetë përgjigje e menjëhershme nga ne.
  Lehtë për të punuar me ne.
  Sfond prodhimi profesional 15 vjeçar, i besueshëm.
  Koha e shpejtë e dorëzimit

 • Q

  Si për kohën e dorëzimit?

  Zakonisht produktet standarde do të dorëzohen brenda 30 ditësh.
  Koha e dorëzimit të produkteve të veçanta është në përputhje me kohën e vendosjes së veglave.

 • Q

  Cili është afati i pagesës?

  Ne kemi pagesa fleksibile si T / T, LC etj. Ne gjithashtu mund të pranojmë Alibaba Trade Assurance për të mbrojtur paratë e klientëve më mirë.

 • Q

  Si mund ta njoh statusin e porosisë time?

  Ne do të mbajmë të informuar statusin e projektit tuaj në kohë me email.