Të gjitha kategoritë
EN

home>FAQ>Prodhimi i kanaçes

 • Q

  A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?

  Ne kemi fabrikën tonë.

 • Q

  Cila është garancia për makineritë që blejmë?

  1 vit pasi makineritë mbërrijnë në fabrikën e klientit.

 • Q

  A mund ta vizitojmë fabrikën tuaj për të kontrolluar makineritë?

  Sigurisht, ju jeni të mirëpritur ngrohtësisht të na vizitoni dhe do t'ju marr nëse na tregoni hotelin dhe fluturimin ajror Nr

 • Q

  Çfarë ju bën të ndryshëm me të tjerët?

  24/7 në internet, kërkesa juaj do të jetë përgjigje e menjëhershme nga ne.
  Lehtë për të punuar me ne.
  Sfond prodhimi profesional 15 vjeçar, i besueshëm.
  Koha e shpejtë e dorëzimit.

 • Q

  Si për kohën e dorëzimit?

  Zakonisht produktet standarde do të dorëzohen brenda 30 ditësh.
  Koha e dorëzimit të produkteve të veçanta është në përputhje me kohën e vendosjes së veglave.

 • Q

  Cili është afati i pagesës?

  Ne kemi pagesa fleksibile si T / T, LC etj. Ne gjithashtu mund të pranojmë Alibaba Trade Assurance për të mbrojtur paratë e klientëve më mirë.

 • Q

  Si mund ta njoh statusin e porosisë time?

  Ne do të mbajmë të informuar mbi statusin e projektit tuaj në tine, dhe do t'ju dërgojmë video të provës së makinerive nëse përfundoni.